Toyota’dan Ecoplas’a 2 Ödül

Basında Biz


Toyota’dan Ecoplas’a 2 Ödül

Nisan 25, 2019 | Basında Biz
Toyota’dan Ecoplas’a 2 Ödül
“Toyota Motor Avrupa tarafından ‘Maliyet’ ve ‘Proje Yönetimi’ alanında üstün başarı ödülleri almaya hak kazanan Ecoplas, bir çok Avrupalı tedarikçiyi de geride bırakarak Türkiye adına önemli bir başarıya imza attı. ”

Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 2007 yılından bu güne Plastik enjeksiyon, tampon baskı, farklı alt parça montaj operasyonları, hava üfleçleri, orta konsol ve boyalı parçalar gibi farklı üretim proseslerimi ile iç ve dış parçalar üreten, Dünyanın önde gelen otomotiv üreticileri için parça tedariki sağlayan Türk tedarik sanayi şirketi Ecoplas, Toyota Motor Avrupa tarafından iki büyük ödüle layık görüldü.


MALİYET VE PROJE YÖNETİMİ ÖDÜL GETİRDİ

Brüksel’de düzenlenen Toyota Motor Avrupa tedarikçiler toplantısında, ‘Maliyet’ ve ‘Proje Yönetimi’ alanında üstün başarı ödülü almaya hak kazanan Ecoplas, birçok Avrupalı tedarikçiyi geride bırakarak Türkiye adına önemli bir başarıya imza attı. Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen Toyota Motor Avrupa tedarikçiler toplantısında, Ecoplas Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yazıcı ve Ecoplas Genel Müdürü Bülent Yazıcı’da hazır bulundu. Firma yine Toyota’dan 2013, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında da birincilik ve ikincilik olmak üzere benzer ödülleri almıştı.


AR-GE VE TEKNOLOJİYE YATIRIM YAPIYORUZ

Ecoplas Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yazıcı, ödül sonrası yaptığı değerlendirmede teknoloji, kalite, maliyet ve proje yönetiminde sektörün beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çalıştıklarını, yoğun

çabalarının karşılığını da bu iki özel ödülle almış olduklarını söyledi. Yazıcı, “ Bu ödüller aynı zamanda, Türk Otomotiv Tedarik Sanayisi’nin Avrupa’daki bir başarısıdır. Birçok alanda Avrupalı rakiplerimizin önünde olmaktan dolayı bir Türk firması olarak çok mutluyuz. Üstün başarıları için tüm çalışanlarımızı kutluyorum. Ecoplas olarak Ar-Ge ve geleceğin teknolojilerine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde de ihracatımızı 2 katına çıkartmayı hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Toyota’dan Ecoplas’a 2 Ödül


Kaynak: Gazete Gebze