İş Birlikleri

İş Birlikleri


İŞ BİRLİKLERİMİZ


TEDARİKÇİLER

Ecoplas olarak tedarikçilerimizi seçerken aşağıdaki temel özellikleri dikkate alırız.

 • Dürüstlük ve Karşılıklı Güven
 • Etik Davranış ve Tutum
 • Finansal İstikrar ve Dengeli Fiyat Politikası
 • Tüm Süreçte Kalite
 • Ecoplas Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikasına Uyum

Dürüstlük ve Karşılıklı Güven:

Ecoplas, tedarikçileri ile dürüstlük ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurmayı hedefler. Tedarikçi seçim ve değerlendirme aşamasından siparişlemeye, siparişlemeden ürün teslimatına ve faturalamaya kadar tüm aşamalarda bu ilkeye uyumu gözetir.

Etik Davranış ve Tutum:

Tedarikçilerimizin genel etik kurallarına ve Ecoplas Kurumsal Sosyal Politikasında belirtilen etik kurallara uygun davranış ve tutum içinde bulunmaları önemlidir.

Finansal İstikrar ve Dengeli Fiyat Politikası:

Tedarikçilerimizin finansal istikrarını sağlamış olması ve finansal olarak yeterli olması Ecoplas için öncelikli konulardan biridir. Aynı zamanda fiyat politikasında dengeli ve tutarlı olunması, rekabetçi fiyatları ürün ve hizmet kalitesini bozmadan sunmaya devem edebilmesi kritiktir.

Tüm Süreçte Kalite:

Gerek sunulan ürün ve hizmetin kalitesi, gerekse bunu sunmak üzere işletilen sürecin tüm aşamalarında kalite gerekliliklerinin sağlanılması Ecoplas için değerli ve kritiktir. IATF 16949 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip Ecoplas için ürün tedariki sağlayan tüm tedarikçilerinin de en az ISO 9001:2015 kalite yönetim sertifikasına sahip olması beklenir. Bunun yanında IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001 gibi yönetim sistemi standartlarına da sahip olunması tavsiye edilir ve Ecoplas bu konuda tedarikçilerini destekler.

Ecoplas Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikasına Uyum:

Ecoplas, yayınlamış olduğu kurumsal sosyal sorumluluk politikasına tedarikçilerinin de uyumlu hareket etmesini beklemektedir. Bu kapsamda tedarikçileri için özel hazırlanmış bir KSS el kitabı mevcuttur.

Tedarikçilerimiz için hazırlanmış KSS El Kitabı için #INCLUDE_FILE

Tedarikçimiz olmak için ekteki bilgi formunu doldurup, tanıtım sunumu/katalog v.b. tanıtım materyallerinizle #INCLUDE_EMAIL e-posta adresine iletebilirsiniz.

#INCLUDE_GALLERI

Tedarikçimiz Olmak İster misiniz?

Müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılayabilmek için
güçlü bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Sektör Liderlerinin Güvenilir Ortağı

Ecoplas, Türk Otomotiv Endüstrisinde en hızlı büyüyen otomotiv şirketlerinden biri haline gelmiştir. 10 yılı aşkın süredir küresel endüstri liderlerine hizmet vermektedir.

 • Ecoplas Otomotiv Firma Tanıtım Filmi

  Adapazarı Province
 • İç ve Dış Aksesuarlar

  Ecoplas Otomotiv
 • Sakarya Tesisi

  Ecoplas Otomotiv

İş birliği yapalım.

Hizmetlerimizden biriyle ilgileniyor musunuz?
Sizce iş birliği yapabilir miyiz?
Bugün bize ulaşın!

İletişime GeçŞİMDİ